Aktualności

1.10.2018

Z dniem 1.10.2018 roku utraciliśmy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach Poradni Psychiatrycznej i Psychologicznej.        

Od dnia 1.10.2018 roku dr Anna Wilczyńska przyjmować będzie w ramach Prywatnego Gabinetu Psychiatrycznego.
 
16.11.2017
 
Od 5.12.2017 roku  w naszej Poradni będzie dostępny lekarz specjalista diabetologii dr Adam Rogaliński przyjmować będzie w ramach
Prywatnego Gabinetu Diabetologicznego.

 

28.09.2017

Od 4 września 2017 r dostępna jest w naszej poradni szczepionka przeciw grypie na sezon 2017/2018 - Vaxigrip Tetra. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy do szczepień, w tym roku szczepionka została wzbogacona o dodatkowe antygeny mające poprawić jeszcze bardziej odporność przed grypą. Stąd nazwa tetra- czterowalentna, dostępna jest także na rynku szczepionka trójwalentna, ale nie zamówiliśmy jej do naszej poradni chcieliśmy bowiem by nasi pacjenci mieli produkt o najwyższej  jakości i najszerszym działaniu.
Kto powinien się zaszczepić?
http://pediatria.mp.pl/szczepieniaochronne/65166,szczepienie-przeciwko-grypie

O szczegóły dotyczące szczepień pytajcie swojego lekarza rodzinnego.

Aby zaszczepić się przeciw grypie konieczna jest wizyta u lekarza. Jednak nie zajmie ona Państwu więcej niż 5 minut.

28.09.2017

Z dniem 1 października 2017 roku zmieni się miejsce udzielania tzw Nocnej i Świątecznej Pomocy Wieczorowej, która stanowi niejako przedłużenie podstawowej opieki zdrowotnej  sprawowanej  w naszej poradni. Codziennie po godzinie 18.00 a także w soboty, niedziele i święta pomoc wieczorowa udzielana będzie w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im J. Strusia - Poznań Nowe Miasto ul. Szwajcarska 3,
tel. 61 87390 81, 61 873 9190, 61 873 94 08

07.05.2017

Szanowni Państwo!

Od dnia 10 maja 2017 istnieje możliwość zarejestrowania się do lekarzy POZ (lekarzy rodzinnych) drogą internetową.

Aby skorzystać z tej możliwości konieczne  jest zgłoszenie się do rejestracji NZOZ TERAMED celem otrzymania karty OSOZ.

Po otrzymaniu tejże karty, przy jej pomocy (numeru) trzeba założyć Indywidualne Konto Zdrowotne w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia (OSOZ). https://www.osoz.pl/osoz-www/aktywacja/zasady

Mając założone konto można już swobodnie rejestrować się do lekarzy naszej placówki klikając w poniższy link
REJESTRACJA ONLINE - https://www.osoz.pl/ron-www/placowkaMedyczna/wizytowka/-37369#Lekarze

W przyszłości posiadając taką kartę i konto będziecie mogli Państwo rejestrować się także do innych lekarzy, także w innych poradniach, sprawdzać dostępność i rezerwować leki w aptekach, czy sprawdzać wyniki wykonanych przez Państwa badań.

 

10.04.2017

26 marca 2017 roku odbył się 10 PKO Poznań Półmaraton. Jesteśmy dumni, że wzięła w nim udział i ukończyła z życiowym czasem, nasza specjalista pediatrii dr Lidia Jasińska. Gratulujemy wielkiego wyczynu, ale i sportowego ducha oraz aktywnego trybu życia!

 

2.01.2017

Nowy 2017 Rok stał się już faktem. Powitaliśmy go mniej lub bardziej hucznie. Ale każdy z nadzieją, obietnicami i  planami, może też tymi dotyczącymi własnego zdrowia. Niechaj więc te ambitne plany się spełnią, a w całym 2017 roku dopisuje zdrowie. Dołączając się do życzeń , chcemy wesprzeć tych wszystkich, którzy ambitnie założyli sobie, że zadbają o własne zdrowie. My również mamy takie założenie, dlatego nasze nowe hasło na 2017 rok brzmi: CZAS NA ZDROWIE! I tego azymutu wszyscy się trzymajmy, a za rok mam nadzieję z dumą podsumujemy każdy swoje osiągnięcia! Do siego 2017 roku!

 

4.11.2016

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, iż wciąż rozwijająca się Poradnia Lekarza Rodzinnego „TERAMED” ma akredytację na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych
z zakresu medycyny rodzinnej. Dlatego w naszej jednostce będziecie Państwo spotykać młodych zdolnych lekarzy chcących się specjalizować w tej dziedzinie. Szkolenie z zakresu medycyny rodzinnej trwa około 4 lat i w tym czasie lekarze pracują pod opieką swoich starszych kolegów ucząc się tej trudnej i ambitnej dziedziny medycyny, są jednocześnie wsparciem dla naszej stałej kadry lekarzy. Dlatego liczymy na Państwa pomoc i życzliwość oraz odrobinę zaufania, którym obdarzymy tych młodych bardzo zdolnych ludzi  w ich drodze do bycia mistrzem.

 

1.09.2016

Szanowni Państwo!

Od września i nadal dostępne są w poradni szczepionki na grypę. Pamiętni ubiegło sezonowej epidemii, zachęcamy by jednak zaszczepić się przeciw tej bardzo niebezpiecznej chorobie, która co roku wciąż zbiera tragiczne żniwo.

Kto powinien się zaszczepić?
http://pediatria.mp.pl/szczepieniaochronne/65166,szczepienie-przeciwko-grypie

O szczegóły dotyczące szczepień pytajcie swojego lekarza rodzinnego.

Aby zaszczepić się przeciw grypie konieczna jest wizyta u lekarza. Jednak nie zajmie ona Państwu więcej niż 5 minut.

 

1.07.2016

Witamy Państwa na całkowicie nowej stronie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Poradnie Lekarza Rodzinnego i Specjalistów „TERAMED".
Zgodnie z naszą misją zmieniamy sie nieustannie, starając się nie tylko rozwijać ale także poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Po wprowadzeniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego zgodnego z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005, postanowiliśmy całkowicie zmienić nasz internetowy wizerunek. W pędzącym świecie gdzie niemal każdy ma komputer, notebooka czy smartfona
i nieustanny dostęp do internetu, ta forma przekazywania informacji i kontaktu stała się namacalną rzeczywistością. Dziś do tej rzeczywistości dołączamy i my.
A nowa odsłona strony internetowej nie jest naszym ostatnim słowem. Chcielibyśmy niebawem wprowadzić możliwość także rejestracji do lekarzy przez internet, przypominamy, że wciąż macie Państwo możliwość zarejestrowania się do lekarza osobiście, telefonicznie czy poprzez osoby trzecie.
W tym dziale szczególnie wyróżnionym na naszej stronie internetowej, będą się pojawiały ważne informacje i nowości, które dotyczą świadczonych przez nas usług. Zapraszamy więc na naszą nową, mamy nadzieję bardziej przyjazną naszym pacjentom  stronę internetową.